Yazın, bakarız; beğenirsek yaparız

Tarih: 04.01.2020

Yazan: Nakliyat Yapanlar

Konu: Nakliyat Yapanlar

Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com olarak nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Tarih: 23.06.2014

Yazan: kerim rota

Konu: Rotalar

Sevgili Tanju biz memur oldugumuz icin☺Cuma sabah 9.00 Turyol ile gelecegiz.Pazar donusu 21.05 pegasusa aldigim icin muhtemelen 18.00 gibi kalkan baska bir feribot varsa ona yaziliriz.bulamazsak Borajete doneruz biz de.Sevgiler.

Tarih: 21.05.2014

Yazan: Derya İ.Mylonas

Konu: organizasyon

Merhaba,
Sayfanızı tesadüfen gördüm. 50.yaşınız şimdiden kutlu olsun, çok güzel bir internet sitesi olmuş..
Midilli'de yaşıyorum ve otelden transferlere araba kiralamaya, kültür turlarından toplantılara, vizeden biletlere ve tekne için liman işlemlerine aklınıza gelen her tür organizasyon ve hizmeti kalitesiyle alabileceğiniz LESVORAMA seyahat acentasında çalışıyorum.
Sormak istediğiniz fiyatlar ve tavsiyeler için bana mail atabilirsiniz. (info@lesvorama.gr) Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Tarih: 16.05.2014

Yazan: Oral

Konu: Fünfzig

Tanju cuğum. Fikir çok iyi. Biz bağımsız olarak gelmeye çalışacağız. (Ben+Mine) Yalnız otel yeri konusunda tavsiyelerim olacak, Midilli ye 2 kere gitmiş biri olarak, Adanın Kuzeyindeki Molivos ve Petra tarafları çok daha farklı ve güzel. Sizin seçtiğiniz yer, yani Mitilini tarafı çok kalabalık ve şehir yaşamı tarzı. Bazı yerleri Sirkeci ye benziyor diyebilirim. Sadece bir öneridir, bilgilendirmek adına.
Sevgiler,
Oral

Tarih: 26.05.2014

Yazan: Tanju

Konu: Ynt: Fünfzig

Oral'ım Ekdal'ım

Bu kadar adamı o tarafta yatırma güçlüğü var. Bu sebeple o tarafta kalınamıyor. Yoksa biz de gittik, gördük; dediğin gibi kuzey daha bir hoş.

Tarih: 08.05.2014

Yazan: ethem

Konu: yuh

başka lafım yok!

Tarih: 09.05.2014

Yazan: Tanju

Konu: Ynt: yuh

Lampüs,

Geliyosun. Yazdım seni.

Tarih: 07.05.2014

Yazan: RhonaY

Konu: Yok

Tanj, You have raised the bar on 50th birthday celebrations & methods of invitation; on sene sonra ben ne yapacağım??

Biz geliyoruz.

Tarih: 08.05.2014

Yazan: TG

Konu: Ynt: Yok

By the time you're 50 people will have special goggles for virtual parties. Then again, I don't know if it will happen in A YEAR'S TIME!!!! Hahahaha

Tarih: 07.05.2014

Yazan: Fazıl Bener

Konu: "En budala çözüm"

Tanju dostum

Bu arada baktim, sanki "budala cozumu" aslinda "en akilli cozum" gibi gorunuyor. Biz gelebilirsek bodrum cikisli gelecegiz. Bodrum-kos feribot ve sonra kos-atina-midilli ucakla tam 5 saattte variliyor ve de gunde 4 ucus var. yaklasik $400 round trip. websitene bir koy bu bilgileri istersen :)

Cok sevgiler
1 | 2 >>

Yeni yorum